13 березня 2018, 17:27

Interlegal проконсультував покупця у зв'язку з постачанням неякісного товару

Interlegal

Юристи Interlegal розробили "дорожню карту" щодо захисту інтересів покупця у зв'язку з постачанням неякісного товару з Китаю.

До Interlegal звернувся клієнт - великий український трейдер хімічної сировини та промислового обладнання - із запитом стосовно низки імпортних контрактів, за якими він виступає покупцем.

Китайський продавець поставив в Україну хімікати, які фактично не відповідали заявленій якості. Аналіз виявив в поставленій сировині близько 70% сторонніх домішок. При цьому покупець виконав свої зобов'язання, сплативши 100% передоплати за товар.

Контракти містили арбітражне застереження, відповідно до якого усі спори повинні були розглядатись в китайському арбітражі, що є проблематичним через низку причин.

Експерти Interlegal, проаналізувавши документи та ситуацію в цілому, підготували юридичний висновок, в якому надали рекомендації щодо належної фіксації неконтрактного якості товару, оцінили перспективи отримання судового рішення проти контрагента в Україні та його подальшого визнання та виконання на території Китаю. В межах співпраці з китайськими колегами Interlegal розробив рекомендації щодо можливих дій з товаром, який закуплений та прямує в Україну за аналогічними контрактами.

Над проектом працювали старший юрист Карина Горова та молодший юрист Ірина Якімовська.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати