30 липня 2015, 15:24

ГПУ продовжила термін подачі заяв для кандидатів у місцеві прокурори до 10 серпня

Асоціація правників України

 Асоціація правників України з приємністю повідомляє, що термін подачі документів на конкурс на заміщення посад керівників місцевих прокуратур було продовжено до 10 серпня 2015 року.

"Враховуючи літній період і велику кількість бажаючих взяти участь у конкурсі на вакантні посади керівників місцевих прокуратур та їх заступників, ми прийняли рішення продовжити строк прийому документів у наших п’яти регіональних центрах по всій Україні до 10 серпня 2015 року. Центри прийому документів працюють також по вихідних. Всю інформацію про них Ви можете знайти на сайті: www.gp.gov.ua/ua/reforms", - повідомляє заступник Генерального прокурора Давід Сакварелідзе. - "Сміливо подавайтесь на конкурс і змінюйте систему! Давайте повернемо довіру українського народу до прокуратури!»

З радістю сприйняв  новину про продовження конкурсу і Сергій Гребенюк, голова Відділення АПУ у м. Києві, заступник Голови Консультативної ради при ГПУ. «За останні дні динаміка подачі заяв від бажаючих податися на конкурс на керівні посади в місцеві прокуратури різко зросла! Або потенційні кандидати відкладали все на останній момент або так довго думали - брати участь чи ні. Радує динаміка за зовнішніми кандидатами (юристи, раніше не пов’язані з системою правоохоронних органів) - вже зараз можна сказати що конкуренція буде», - коментує він.

Окрім того, пан Гребенюк переконаний, що завдяки активній участі юристів у конкурсі шанси відібрати максимально якісних керівників до нової прокуратури значно зростуть.

Нагадаємо, шо Асоціація правників України закликала всіх адвокатів та юристів взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад керівників місцевих прокуратур. 


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати