09 листопада 2018, 12:53

Чернігівський окружний адміністративний суд провів оцінювання результатів діяльності держслужбовців апарату

Судова влада України

У жовтні 2018 р. Чернігівський окружний адміністративний суд провів оцінювання результатів службової діяльності державних службовців апарату суду, які займають посади державної служби категорії "Б" і "В".

Про це повідомляє прес-служба суду, зазначає Судова влада України.

Читайте також: "12 листопада ВККС продовжить проведення співбесід у межах кваліфоцінювання суддів".

Так, оцінювання проведено у відповідності до ст. 44 Закону України "Про державну службу", постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 р. №640 "Про затвердження Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців" та наказу Чернігівського окружного адміністративного суду від 28 вересня 2018 р. №56 "Про проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців апарату Чернігівського окружного адміністративного суду, які займають посади державної служби категорій "Б" і "В" у 2018 р.".

Мета проведення оцінювання - визначення якості виконання державними службовцями поставлених завдань, а також прийняття рішення щодо преміювання, планування їхньої кар'єри, виявлення потреби у професійному навчанні.

Як зазначається, оцінювання проводилося на підставі ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державного службовця, визначених з урахуванням його посадових обов’язків, а також дотримання ним загальних правил етичної поведінки та вимог законодавства у сфері запобігання корупції. Оцінювання було проведено поетапно:

  • визначено і переглянуто завдання та ключові показники державних службовців апарату суду;
  • проведено з державними службовцями апарату суду оціночну співбесіду;
  • визначено та затверджено результати оцінювання.

Загалом оцінювання результатів службової діяльності державних службовців у суді пройшли 28 осіб, які за результатами отримали оцінки "відмінно" та "позитивно".

Наступний етап - складання індивідуальних програм підвищення рівня професійної компетентності державного службовця, а вже в грудні поточного року будуть формуватися завдання на наступний рік.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати