07 квітня 2015, 11:10

Asters та ICC Ukraine провели семінар щодо просування товарів на ринках ЄС

Asters

Юридична фірма Asters та ICC Ukraine провели КСВ семінар "Що необхідно знати при просуванні товарів на ринки ЄС і як адаптуватися до вимог Договору про Асоціацію на ринку України?", повідомили «Юридичній газеті» у юрфірмі.

Учасники семінару дізнались про основні юридичні вимоги при просуванні українських товарів на ринки ЄС в умовах часткового застосування Угоди про асоціацію, а також про адаптацію до торгових нововведень в Україні.

Ігор Гресь, Віце-президент ICC Ukraine, та Олександр Вознюк, радник Астерс і співголова Комісії з питань конкуренції ICC Ukraine, привітали гостей в офісі Астерс. Олександр Вознюк відзначив, що це лише перший із серії семінарів, які ICC Ukraine планує провести у цьому році для ознайомлення українських підприємств з європейським законодавством та правилами конкуренції. «Бізнес і ринки не мають кордонів, і українським підприємствам необхідно розвивати нові можливості для розширення свого бізнесу в країни ЄС. Міжнародна конкуренція посилюється, і чим раніше національний бізнес адаптується до більш жорстких конкурентних умов, тим більш успішним він буде у майбутньому», - зауважив О. Вознюк.

Тетяна Гринь, старший юрист Астерс, поділилася своїм досвідом щодо торгівлі з ЄС, розказала про виклики та можливості для українського бізнесу. Юлія Семеній, партнер, глибоко висвітлила у своєму виступі тему захисту прав інтелектуальної власності при виході на ринок ЄС. Анастасія Усова, юрист, розкрила основні ризики недобросовісної конкуренції при рекламі та просуванні товарів на конкретних прикладах з практики АМК та ЄС.

Близько 40 учасників, представників як міжнародних, так і національних компаній, взяли участь у семінарі. Олена Ранцевіч, директор з маркетингу компанії "Екософт", була дуже задоволена семінаром і відзначила: "Найкраща стратегія для українських компаній зараз – створювати з самого початку конкурентні продукти, які надійно захищені в Європі, тобто відповідають вимогам ЄС, правам інтелектуальної власності, високим стандартам якості та дизайну. Виробництво місцевих товарів за європейськими стандартами має подвійний ефект – це посилює імідж українських товарів за кордоном, а також краще задовільняє місцевих споживачів. Я вважаю, що всі топ-менеджери, які бажають вийти на ринок ЄС, повинні відвідати цей семінар».

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати