28 квітня 2015, 15:49

Андрій Бойко та Анатолій Мірошниченко обрані членами ВРЮ від юридичних ВНЗ

Юридична газета

З'їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ обрав членами Вищої ради юстиції Андрія Бойка та Анатолія Мірошниченка, які склали присягу членів ВРЮ, повідомляє кореспондент «Юридичної газети».

За А. Бойка було віддано 95 голосів делегатів, за А. Мірошниченка – 80 голосів. Обидва переможці перегонів не є суддями або суддями у відставці. Жоден з кандидатів, які є суддями та суддями у відставці, не набрав достатньої кількості голосів (Василь Андрійцьо – 55, Микола Хандурін – 80).

Як зазначив голова зборів Леонід Губерський, обрання членів ВРЮ з числа суддів або суддів у відставці відбудеться на наступному з'їзді, оскільки від цієї категорії брало участь лише двоє кандидатів, жоден з яких не набрав мінімальної кількості голосів, і переголосування їх кандидатур не передбачено законом.

На членство у ВРЮ за квотою вищих навчальних закладів та наукових установ претендували судді та судді у відставці Василь Андрійцьо, Микола Хандурін, Олександр Волков, а також кандидати, які не є суддями та суддями у відставці, ВячеславТуляков, Сергій Остапець, Ігор Труш, Оксана Васильченко, Андрій Бойко, Іван Назаров, Анатолій Мірошниченко.

У ході з’їзду свої кандидатури зняли О. Васильченко, І. Назаров, О. Волков. Кандидатура І. Труша була знята через відсутність необхідного трудового стажу.

На з'їзді було зареєстровано 125 делегатів, не з'явилося 4. Головою був обраний ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський, секретарем - декан юридичного факультету НУ "Києво-Могилянська академія" Денис Азаров.

Відповідно до порядку призначення членів Вищої ради юстиції  з'їздом представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, визначеного у статті 12 Закону України «Про Вищу раду юстиції», з’їзд призначає шляхом таємного голосування до складу ВРЮ трьох членів, один з яких має бути суддею або у відставці та мати не менше 15 років стажу роботи суддею.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати