10 вересня 2019, 11:00

Фальстарт? Державна податкова служба починає діяти всупереч Конституції

А що скаже Гарант?

Опубліковано в №37 (691)

Олександр Мінін
Олександр Мінін «КМ Партнери, ЮФ» старший партнер
Олена Букуєва
Олена Букуєва «КМ Партнери, ЮФ» партнер

1.

Останніми днями активно поширюється інформація, заяви та повідомлення про фактичний перехід повноважень контролюючого органу у сфері оподаткування до Державної податкової служби (далі — ДПС) з 28.08.2019 р. Зокрема, Кабінет Міністрів передав ДПС функції адміністрування податків; Державна податкова служба розпочала свою роботу; 21 серпня — день народження нової податкової; #МояНоваПодаткова починає роботу!

Також є повідомлення щодо початку діяльності територіальних органів ДПС. Наприклад, Головне управління ДПС у м. Києві розпочало свою роботу — про те, що 29.08.2019 р. Головне управління ДПС у м. Києві видало Наказ №43 «Про початок виконання Головним управлінням ДПС у м. Києві функцій і повноважень Головного управління ДФС у м. Києві, яке організується шляхом приєднання. Офіс великих платників податків ДПС розпочав свою роботу — про те, що Офіс великих платників податків ДПС також повідомив про початок своєї роботи з посиланням на Розпорядження №682‑р.

Тож чи можна з огляду на це вважати, що відбувся перехід відповідних повноважень від Державної фіскальної служби (далі — ДФС) до ДПС?

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати