18 June 2013, 17:33

Енергія в роботі

Про те, як допомогти собі та своїм працівникам знайти інтерес і сенс у роботі і як зберегти дух оптимізму навіть у найскладніших ситуаціях

Опубліковано в №25 (367)

Погодьтеся, дуже важливо навчитися розвиватися в обраній справі. У природі системи не стоять на місці, отже, це закон – або Ви розвиваєтеся, або відбувається процес руйнування. У всіх найбільших лідерів сучасності є одна загальна риса: вони можуть спокійно і комфортно приймати рішення в умовах невизначеності. Як цього досягти?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Відповідь на це питання 30 травня в Києві шукали учасники бліц­тренінгу тренера, консультанта Dana Carman Integral Consulting, США та Core Business School, Україна, керівника дослідницького проекту «Розвиток лідерів російського бізнесу», ведучого програми «Лідерство в інноваційних проектах» МКФ ІТМО Філіпа Гузенюка.

«Юридична газета» пропонує Вашій увазі деякі цікаві думки пана Філіпа, висловлені під час тренінгу.

 

Мета – Енергія

Мета або дає нам енергію йти до неї, або забирає останні сили. Мабуть, юристи найбільше потерпають від подібних надзавдань. Ми вже багато писали про умови демпінгу, які диктує юридичний ринок сьогодні, та Ви й самі, напевно, добре знаєте, що працювати останнім часом доводиться більше, ще й виявляти небувалу лояльність до клієнтів у питаннях біллінгу. Хтось називає це наслідками економічної кризи, хтось – новими економічними умовами, та головне те, що в таких обставинах правильна постановка цілей набуває особливого значення.

«Люди здатні наповнити цілі енергією тільки самостійно», – вважає пан Гузенюк. – Дайте людям можливість вкласти свою душу в цілі, і тоді вони, працюючи на компанію, будуть працювати на себе».

Мета стає чарівною, коли потрапляє всередину: коли людина душею зливається з метою, просочується нею і створює глибоке ставлення всередині себе до цілі. Пам’ятаєте, як у дитинстві винагородою за гарні оцінки міг стати комп’ютер чи то велосипед? Однак школа, садок, університет ставлять перед нами завдання, які мають точні відповіді, наприклад: 2+2=4. Чемпіонські задачі не мають рішень. Вони більше схожі на питання, з якими цікаво жити. Робота зі смислами передбачає духовне зростання.

Успішні компанії вже застосовують ці спостереження у своїй роботі, а Ви ще ні?!

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати