11 червня 2013, 10:09

Захист авторських і суміжних прав у мережі Інтернет

Розгляд законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту авторського права і суміжних прав у мережі Інтернет»

Опубліковано в №24 (366)

Олексій Дорошенко

Наймасовішим порушенням в Інтернеті є використання чужого текстового контенту та фотографій

Олексій Дорошенко «PROXIMA, ЮК» Керуючий партнер

Для того щоб розібратись, як захищати порушення авторського та суміжного права у мережі Інтернет, необхідно розуміти предмет спору.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Наймасовішим порушенням в Інтернеті є використання чужого текстового контенту та фотографій. Використання текстового контенту є найпоширенішим серед невеликих сайтів. У власників і розробників сайтів є можливість використати свій унікальний контент, який необхідно або писати самостійно, або замовляти у копірайтерів. Початківці часто приймають рішення використати чужі тексти.

За походженням трафік може бути прямим, посилальним і пошуковим. Нові сайти можуть розраховувати лише на пошуковий трафік. Але усі основні популярні в Україні пошукові системи – Google і Yandex – перевіряють час створення сторінок і віддають перевагу старішим. Таким чином самі пошукові алгоритми систем захищають правовласників.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0