29 січня 2013, 13:38

Заборона куріння у громадських місцях

Заборона куріння у громадських місцях

Опубліковано в №05 (347)

Світлана Бабич

Що потрібно робити представникам ресторану чи готелю під час візиту перевіряючих з Держспоживінспекції щодо куріння

Світлана Бабич «Кібенко, Оніка і партнери, ЮФ» Старший юрист

Під час візиту перевіряючих з Держспоживінспекції щодо куріння представникам ресторану чи готелю потрібно: 1) з’ясувати підстави перевірки; 2) за вимогою надати документи (внутрішні накази про відведення спеціальних місць, договір про облаштування відведеного місця витяжною вентиляцією тощо), що підтверджують наявність відведених спеціальних місць для куріння та відповідного обладнання цих місць витяжною вентиляцією чи іншими засобами для видалення тютюнового диму, а також 3) показати наявну розміщену інформацію («Місце для куріння. Куріння шкодить Вашому здоров’ю!»), в іншому випадку передбачено штраф від 1 000 гривень до 10 000 гривень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Фінансові санкції накладаються керівником, заступниками керівника центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів, а також іншими уповноваженими керівником посадовими особами цього органу після розгляду матеріалів, які засвідчують факт порушення.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0