29 січня 2013, 13:38

Заборона куріння у громадських місцях

Заборона куріння у громадських місцях

Опубліковано в №05 (347)

Оскільки тютюнопаління набуло значного поширення в нашій країні, це явище не могло не знайти свого відображення в законодавстві. Так, Закон України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення» було розроблено з метою вдосконалення чинного законодавства України та приведення його у відповідність до європейський стандартів. Проте в нашій країні число курців серед населення працездатного віку сягає критичної позначки близько 19 000 000 чоловік, що становить 40% громадян, вік яких перевищив 15 років.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Певно, тому основними напрямами державної політики щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення є здійснення комплексу заходів з метою охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюнового диму, попередження початку куріння тютюнових виробів, обмеження їх вживання, насамперед серед дітей та молоді.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати