02 серпня 2013, 12:11

Як захищають свою власність у наш час

Щодо захисту активів бізнесом у світі

Опубліковано в №31-32 (373-374)

Андрій Бегменко

Офшорні компанії як інструмент захисту активів нікуди не зник

Андрій Бегменко «MorrisonCooper, ЮК» Керуючий партнер

Що є важливим для власника будь­якого активу? Оптимальне оподаткування такого активу протягом часу володіння ним та почасти бажання зберегти своє ім’я від широкого загалу. Офшорні компанії за своєю суттю виконують ці функції – з їхньою допомогою досягається оптимізація оподаткування, захист активів. Офшор зазвичай також асоціюється зі збереженням анонімності кінцевого бенефіціара.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Починаючи з грудня 2012 року посадовці ЄС різного рівня, глави фінансових відомств окремих європейських держав заявляють про активізацію боротьби з офшорами, зокрема в Єврозоні. Під тиском ЄС заявили про готовність переглянути національні правила щодо питань надання інформації про власників банківських рахунків такі країни, як Австрія, Люксембург і навіть Швейцарія. Зокрема, упродовж майже півроку в Швейцарії діє закон про надання інформації про рахунки іноземних платників податків. Уже в травні стало відомо про те, що країни G5 (Великобританія, Франція, Італія, Іспанія, Німеччина) отримають доступ до інформації про власників рахунків, баланси та фінансові операції в банках таких офшорів, як о. Джерсі, о. Мен, Бермудські та Кайманові острови.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0