19 березня 2013, 18:33

VTB Capitalplcvs. NutritekInternationalCorpandothers

Щодо встановлення юрисдикції англійського суду

Опубліковано в №12 (354)

З приходом іноземного бізнесу в Україну, а українського – за кордон особливої ваги набуває обізнаність з практикою вирішення спорів у юрисдикції ведення бізнесу. Останнім часом дедалі більше питань в юридичних колах було спричинено гучною справою VTB Capital (далі – ВТБ) plcvs. NutritekInternationalCorpandothers, що розглядалася Верховним судом Великобританії. Суд по даній справі виніс досить цікаве рішення щодо юрисдикції розгляду даної справи.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Позивачем у даній справі виступає англійський банк ВТБ, а відповідачів всього четверо: одна російська компанія (яка не була повідомлена про процес), дві компанії з Британських Віргінських островів (у тому числі й Nutritek) і один російський громадянин – Костянтин Малофєєв, який є єдиним власником і керуючим усіма цими компаніями.

Спір виник з договору про надання короткострокової позики банком ВТБ компанії Руссагропром у розмірі $225 050 000. Метою отримання цих коштів стало придбання Руссагропромом 6 молочних і 3 пов’язаних з ним компаній (Nutritek є однією з цих молочних компаній).

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати