15 жовтня 2013, 10:19

Всеукраїнський форум «Податки та захист бізнесу»

Про що говорили експерти в ході спеціалізованого заходу

Опубліковано в №42 (384)

За невиконання депутатського звернення встановлено відповідальність, але вона не персоніфікована, і тому більше значення має депутатський запит

Тимур Крюков Позаштатний консультант Комітету Верховної Ради з питань економічної політики

З огляду на те, що нині активно обговорюються Кримінальний та Кримінальний процесуальний кодекси, варто наголосити й на інших документах, роль яких має бути відомою бізнесу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Я хочу акцентувати на статтях 15, 16 Закону України «Про статус народного депутата». Усі звикли до того, що права бізнесу можна захищати кількома способами: контролюючими органами, правоохоронними органами, судовими органами, але мало хто згадує про народних депутатів – представників народу в парламенті.

Дійсно, захист бізнесу з притягненням депутатського корпусу є досить корисним не тільки з юридичної, але й з комунікаційної та психологічної точки зору.

Уявімо ситуацію з конкурентами, які на локальному рівні можуть бути сильнішими та намагаються нейтралізувати чи послабити слабший бізнес. Нерідко до цього процесу долучаються правоохоронні та податкові органи, які тиснуть на небажаного конкурента.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0