15 жовтня 2013, 10:19

Всеукраїнський форум «Податки та захист бізнесу»

Про що говорили експерти в ході спеціалізованого заходу

Опубліковано в №42 (384)

Існує ціла низка причин, з яких підприємці не думають, як урятувати свій бізнес, а починають вирішувати проблему за допомогою хабарів

Дмитро Гарний Юрист Київського центру підтримки та розвитку бізнесу

Остап Бендер казав, що потрібно поважати Кримінальний кодекс, проте це не завадило йому працювати та займатися вельми специфічним бізнесом. Він знав, які дії можуть бути кваліфіковані як злочини, а які не можуть отримати статус злочину.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


На сьогодні стандартною ситуацією є співпраця з фіктивними контрагентами або з контрагентами з ознаками фіктивності, а тому стосовно таких оборудок досить часто відкривається кримінальне провадження. І є стандартною ситуація, коли під сумнівом знаходиться податковий кредит, а податкові накладні свідчать про суму, що майже дотягує до визначеної ч. 1 ст. 212 КК України.

Досить часто клієнти намагаються самі вирішити питання з правоохоронними органами, що приходять до офісів з метою виїмки. Іноді, звертаючись до юристів, директор чи засновник компанії отримували пораду вирішувати питання і домовлятись зразу. Щодо подібних ситуацій я наголошую, що це представники правоохоронних органів і недобросовісні юристи пропонують вирішувати неіснуючі проблеми.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0