28 травня 2013, 11:06

Україна озброєна: необхідність чи свавілля?

Кабмін підтримав вільний продаж травматичної зброї

Опубліковано в №22 (364)

Андрій Вареник

Доступність травматичної зброї, вірогідно, збільшить кількість злочинів

Андрій Вареник Адвокат, приватна практика

Питання щодо зняття обмежень на продаж зброї травматичної дії неодноразово порушувалося ще приблизно з 2008 року, коли було розроблено проект Закону України «Про обіг зброї невійськового призначення» № 2105, проте завжди знаходилися причини відкласти його прийняття на невизначений термін.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Таким чином, за словами авторів цього законопроекту, громадяни отримають можливість майже безперешкодного придбання травматичної зброї для захисту себе та своїх близьких від можливих злочинних посягань з боку інших осіб.

Звичайно, у будь-якої ініціативи завжди будуть як прибічники, так і противники. Ця тема також викликає багато суперечностей, оскільки має як позитивні, так і негативні сторони.

До аргументів «за» можна, безперечно, віднести те, що за умови появи дозволу на вільне придбання травматичної зброї всіма громадянами, які досягли 18-річного віку, вони отримають значно ширші можливості самозахисту, яких не мали до цього. Якщо на даний час право на придбання, носіння і використання травматичної зброї має лише вузьке коло осіб, серед яких далеко не всі отримали дозвіл на це законним шляхом, то у майбутньому відбудеться зрівняння всіх з цієї позиції.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0