09 липня 2013, 17:26

Топ­-100 найкращих юристів України

Клієнти зробили свій вибір: офіційна церемонія нагородження

Опубліковано в №27-28 (369-370)

Сторінка 1 із 2

21 червня відбулася подія, якої всі ми з нетерпінням чекали, а саме  – вручення почесних дипломів переможцям рейтингового дослідження «Юридичної газети» «Вибір клієнта». Це дослідження, яке традиційно проводиться нашою газетою, цього року визначило ТОП-­100 найкращих юристів України у різних галузях права, зокрема, у таких ключових практиках, як корпоративне право та M&A; податкова практика; захист інтелектуальної власності; судова практика та судовий процес; міжнародний арбітраж; нерухомість та будівництво; банківське та фінансове право; міжнародне торгове, митне право; антимонопольне право; державно­приватне партнерство; трудове, кримінальне, сімейне право; цінні папери та фондовий ринок; земельне та аграрне право; енергетика та природні ресурси; реструктуризація та банкрутство...

Як можна побачити з цього переліку, до нього потрапило багато прогресивних та неоднозначних практик, наприклад, державно­приватне партнерство або спірне у своїй актуальності трудове право. Та як би не кортіло декому сперечатися з приводу доцільності наведеного переліку, юристи були дуже вдячні нам за нього. З їхніх слів, наш рейтинг є прогресивним саме через таку чутливість до будь­яких трендів, яким інші рейтинги не приділяють належної уваги.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У свою чергу, ми дуже вдячні тим, хто помітив цю нашу орієнтованість на бізнес­процеси, що відбуваються на юридичному ринку сьогодні, – за теплі слова вдячності і за розуміння наших намагань. Сподіваємося виправдати високу довіру юристів. На сьогодні, зокрема, можемо говорити про велику кількість  схвальних відгуків, і це прекрасно.

До речі, на початку церемонії вручення відзнак дівчата, які працювали з анкетами, чергували у залі на випадок, якщо хтось захоче пересвідчитися у тому, що вони існують і роблять свою роботу, та чомусь про них згадали лише коли офіційну частину було завершено, певно, до останнього не вірили в своє щастя, і лише отримавши почесний диплом зрозуміли: так і є, перемога, визнання…

У будь­якому разі, значення має тільки те, що у стінах «Липського Особняка», де, власне, і проходила церемонія, зібралися професіонали – кожен зі своєї сторони. Не знаю, чи всі юристи вітають надмірні навантаження так само радо, як наш оргкомітет  – стоси анкет, що гарантують феєричні овердуїнги, але ті з них, хто зібрався минулої п’ятниці у «Липському Особняку» тільки так і роблять, і це – ліпше за будь­які слова свідчить про те, що помилки при опрацюванні анкет статися не могло.

Насправді помилки – це та можливість, через яку ми більш за все непокоїлися, адже переплутати графи або помилитися в підрахунках дуже легко! Тому доводилося перераховувати знову і знову  – знаходити помилки і знову перераховувати, щоб упевнитися в кінцевому результаті. Легше за все, звичайно, було з безумовними лідерами, а от нові зірки на небокраї довелося запалювати обережно і з пересторогою.

Для тих, хто дочитав до цього місця і досі не зрозумів, про що йдеться, пропоную зазирнути у № 23 від 4 червня цього року, в якому міститься остаточний перелік переможців «Вибору клієнта» – ТОП­100 найкращих юристів України. Можливо, знайдете там і своє ім’я?

Насправді дуже хотілося б побачити декого з переможців, які не змогли бути на врученні, але нічого не вдієш. Хочу запевнити їх, що оргкомітет з розумінням поставився до їхньої зайнятості, адже робота – перш за все.

Сторінка 1 із 2
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати