18 лютого 2014, 9:55

TaxPro 2014: підсумки та висновки конференції

Про що говорять у сучасних низькоподаткових юрисдикціях?

Опубліковано в №08 (402)

Тематика міжнародного податкового планування стає з кожним роком дедалі популярнішою. Так, велика кількість податків та напружена ситуація в країні тиснуть на бізнес, який вимушений шукати кращі шляхи для роботи з іноземними партнерами.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Варто зауважити, що набуває поширення такий вид юридичних послуг, як консультування з питань міжнародного оподаткування та реєстрації нерезидентних компанії в офшорних та оншорних зонах.

Оскільки число консультантів зростає, то виникає потреба у створенні платформи для обміну досвідом та думками. Такою платформою цього року стала конференція TaxPro 2014, участь у якій узяли представники не лише українських компаній, що надають послуги з міжнародного податкового планування та реєстрації іноземних компаній, а й компаній, що працюють у віддалених юрисдикціях: Сейшели, Панама, Карибський регіон, а також представники європейських компаній.

Варто наголосити на тому, що конференція дійсно стала місцем для обміну досвідом та обговорення актуальних питань, тут можна було побачити, як українські юристи обирають для себе агентів (постачальників) свіжих іноземних компаній.

Щоправда, мали місце й деякі курйозні ситуації, наприклад, коли представник однієї з іноземних компаній заплутався у юрисдикціях, з якими працює його компанія, і визнав, що сам є посередником.

Утім, варто детальніше розповісти про основні моменти роботи іноземних компаній.

Першою в програмі конференції стала презентація «Інвестиційне управління Рас­ель­Хайма – платформа для Вашого міжнародного бізнесу» старшого спеціаліста з розвитку бізнесу RAK Investment Authority, ОАЕ Канатбека Асільбека.

Уході доповіді промовець зазначив, що Рас­ель­Хайма є одним із семи еміратів ОАЕ з динамічною економікою, особливо у сфері фінансових послуг. Диверсифікація місцевої економіки є постійним пріоритетом місцевої влади. Рас­ель­Хайма розташована між Сходом і Заходом і є привабливою для міжнародних ринків.

Порівняно з іншими еміратами, Рас­ель­Хайма не має значних нафтових ресурсів, тому її економіка є диверсифікованою. На сьогодні в Рас­аль­Хаймі розташовані найбільші виробники кераміки та цементу ОАЕ; компанія RAK Ceramics є світовим лідером у сфері. Секторами, що швидко розвиваються, є також фармацевтика, туризм і готельний бізнес.

Уряд Рас­ель­Хайми заснував Вільну Зону (Free Zone) у 2006 році, яка тепер широко відома, як RАК Офшор (RAK Offshore). Її регулює Ras al Khaimah Investment Authority (RAKIA), і там існують привабливі можливості для бізнесу, оптимізації податків, захисту власності для міжнародних підприємців і заможних приватних осіб.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати