29 січня 2013, 14:32

Суттєві зміни в правовідносинах між боржниками та кредиторами

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання господарських зобов’язань» від 02.10.2012 р.

Опубліковано в №05 (347)

Дмитро Соловей

Закон № 5405-VІ – гра в одні ворота!

Дмитро Соловей «DS Group, ЮФ» Директор

4 листопада 2012 року набрав чинності сумнозвісний Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання господарських зобов’язань», прийнятий 02.10.2012 р. Верховною Радою України під № 5405-VІ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Аналізуючи положення згаданого Закону, прослідковується все та ж тема, актуальна для всієї судової практики, щодо визнання недійсними кредитних договорів, особливо коли це стосується банківських установ.

Чи полегшить цей Закон роботу юристам? Хоч і не ввічливо відповідати питанням на питання, але відразу саме воно і постає: «Чиїм юристам?». Якщо банківським – безперечно, юристам боржників – навпаки.

По-перше, цей Закон захищає інтереси виключно кредиторів, при цьому позбавляючи боржників будь-якої можливості захистити свій інтерес і відкривають великі можливості для зловживань з боку кредиторів.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0