29 січня 2013, 14:32

Суттєві зміни в правовідносинах між боржниками та кредиторами

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання господарських зобов’язань» від 02.10.2012 р.

Опубліковано в №05 (347)

Третій місяць поспіль не вщухає обговорення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання господарських зобов’язань» від 2 жовтня 2012 року № 5405-VI, що передбачає суттєві зміни в правовідносинах між боржниками та кредиторами. Нагадаємо, цей Закон набрав чинності 4 листопада 2012 року і за останні місяці минулого року спричинив чимало галасу серед боржників.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Перш за все слід зазначити, що дійсність кредитних договорів завжди була предметом суперечок юридичних представників. Чого варті лишень кредитні війни щодо договорів, укладених в іноземній валюті без відповідної ліцензії, і судова практика з цього приводу.

Якщо ж говорити про лобі банківської системи України у контексті Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання господарських зобов’язань», не можна не відмітити, що швидкість прийняття даного документа та його підписання Президентом України мимоволі привертають увагу. Висновок про появу нових важелів тиску на боржників, зокрема, можна зробити на підставі нижчевикладеної законодавчої новели.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати