01 квітня 2014, 9:49

Шляхи відновлення довіри до судової системи України

На згадку про незалежність

Опубліковано в №14 (408)

Рада Європи наразі й надалі готова надавати будь-яку технічну, аналітичну допомогу щодо внесення змін до законодавства стосовно судової системи України. Про це заявив віце-президент Європейської комісії з питань ефективності правосуддя Ради Європи від Австрії Георг Става.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У минулому суддя Австрії, а наразі – директор департаменту Міністерства юстиції Австрії, член робочої групи з оцінки європейських судових систем, висловив щиру занепокоєність можливим впливом політичних процесів в Україні на судову систему країни.

«У рамках роботи робочої групи я понад десять років займаюся порівнянням європейських судових систем і разом з моїми колегами з країн – членів Ради Європи намагаюся віднайти найоптимальніший та найефективніший шлях удосконалення судової системи, – зауважив австрійський експерт. – Основною причиною мого перебування сьогодні в Україні є саме останні політичні зміни, передусім – зміни до судової системи України».

Пан Става був однозначно підтриманий та делегований міністром юстиції Австрії та міністром закордонних справ, які насамперед визначили його візит пріоритетним з метою надання допомоги в удосконаленні української судової системи. На жаль, його безпосередній аналіз та висновки щодо законопроекту з відновлення довіри до судової системи України залишають бажати кращого.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати