05 лютого 2013, 18:49

Щодо підготовки фахівців з фінансового моніторингу

Результат прес-конференції

Опубліковано в №06 (348)

Стоїть питання про навчання не лише однієї, а сотень осіб

Гліб Бакалов Начальник відділу комплаенсу та фінмоніторингу АТ «СК «АХА Страхування»

Можу лише підтримати обговорення тематики навчання, оскільки обов’язок проводити навчання тимчасово відповідальних за фінансовий моніторинг значно вдарить по фінансовій складовій кожної страхової компанії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Великі страхові компанії мають не тільки по декілька десятків підрозділів, а й декілька сотень підрозділів по всій Україні. Тобто стоїть питання про навчання не лише однієї, а сотень осіб, що в свою чергу позначиться на вартості послуг.

Щодо вимог ФАТФ про проведення навчання тимчасово відповідальних за проведення фінансового моніторингу, то зазначу, що в 2009 році місія ФАТФ приїжджала до України для проведення аналізу виконання Україною вимог ФАТФ, у тому числі було перевірено і навчання відповідальних та тимчасово відповідальних за фінансовий моніторинг. У фінальних зауваженнях, що надійшли від ФАТФ, жодних вимог щодо обов’язкового проходження навчання тимчасово відповідальних немає. Більше того, у даних рекомендаціях не згадувались вимоги щодо проведення будь-яких навчань в тому числі й відповідальних осіб.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0