30 квітня 2013, 10:46

Провайдер платіжних послуг

Чого прагне український бізнес

Опубліковано в №18 (360)

Ні для кого не секрет, що регулювання діяльності бізнесу не настільки лояльне, як ми того бажаємо. Тож для виходу з цієї ситуації представники бізнесу вигадують різні шляхи: хтось виводить бізнес в офшор, а хтось структурує свою справу з мінімальними ризиками.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


На сьогодні розміщення власних коштів на закордонних рахунках не є новиною, проте інструменти використання цих коштів не завжди зрозумілі. На відміну від українського законодавства нормативна база ЄС має багато напрацювань у сфері електронної комерції, чим ефективно користуються бізнесмени і громадяни країн – членів ЄС.

Водночас розвивається ринок платіжних послуг, де поряд з банками виникають інші небанківські фінансові установи, що спеціалізуються на платіжних послугах, основним платіжним інструментом в яких є пластикові банківські картки.

За статистикою, у Європі більшість населення розраховується за покупки банківськими картками. Більше того, цей фінансовий інструмент стає дедалі популярнішим і в бізнес-середовищі.

Потрібно звернути увагу на те, що в Україні до платіжної системи, яка використовує пластикову картку як засіб оплати, входять такі групи суб’єктів:

– емітенти пластикових карток;

– держателі пластикових карток;

– еквайрінгові установи;

– торгові точки або торгівці, які приймають до оплати пластикові картки.

Отже, необхідно засвоїти сутність, механізм роботи та основні функції кожної групи суб’єктів, зрозуміти послідовність здійснення операцій за допомогою пластикових карток у сфері торгівлі та послуг тощо.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати