01 жовтня 2013, 11:10

Проект Twinning: роботу завершено

Підсумовано результати дворічної діяльності Проекту Twinning «Підвищення ефективності та якості адміністративного судочинства в Україні»

Опубліковано в №40 (382)

У рамках Проекту Twinning «Підвищення ефективності та якості адміністративного судочинства в Україні» Європейським Союзом було виділено 1,5 млн євро з метою підтримання розвитку дієвої, прозорої, передбачуваної та ефективно діючої системи адміністративних судів в Україні. Завдяки діяльності Проекту було удосконалено функціональну якість основних сфер адміністративного судочинства шляхом ознайомлення з провідним досвідом країн – членів ЄС, а також підвищено його інституційну спроможність, що, у свою чергу, сприяло підсиленню верховенства права.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


23 вересня 2013 року в рамках Заключної конференції було підсумовано результати дворічної діяльності Проекту Twinning «Підвищення ефективності та якості адміністративного судочинства в Україні». Під час Конференції було представлено основні зміни, які відбулися в системі адміністративного судочинства України за підтримки Проекту Twinning.

У заході взяли участь Посол, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінські, Посол Франції в Україні Ален Ремі, Посол Литви в Україні Пятрас Вайтєкунас, Посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат, керівники проекту з боку держав – членів ЄС: державний радник Франції Ів Дутріо, суддя Верховного адміністративного суду Литви Віргіліус Валанчус, а також керівник міжнародного відділу Національної судової адміністрації Швеції Матіас Андерсон.

Також були присутні представники органів державної влади України, представники неурядових організацій, міжнародні партнери.

Нагадаємо, Проект Twinning було профінансовано Європейським Союзом та впроваджено Державною радою Франції, Верховним адміністративним судом Литви, Національною судовою адміністрацією Швеції, а також Об’єднанням суспільного значення «Міжнародне співробітництво у галузі права» (Франція) у тісній співпраці з Вищим адміністративним судом України.

Twinning є інструментом співпраці з ЄС у напрямку інституційного розвитку для країн, на які розповсюджується надання допомоги в рамках Європейського інструменту сусідства та партнерства (далі – ЄІСП). Проект «Підвищення ефективності та якості управління адміністративних судів в Україні» тривав два роки.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати