23 квітня 2013, 12:14

Позитивна тенденція юридичного клінічного руху

Правопросвітня робота: стан і перспективи розвитку

Опубліковано в №17 (359)

9 квітня 2013 року в Навчально-науковому інституті права та психології Національної академії внутрішніх справ відбулася науково-практична конференція «Взаємодія загальноосвітніх навчальних закладів та юридичних клінік в правопросвітній роботі: стан та перспективи розвитку».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Поговорити про підвищення правової грамотності співгромадян зібралося 100 учасників: представники загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва, психологи, представники Міністерства юстиції України, Міністерства освіти і науки України, члени Асоціації юридичних клінік України, аспіранти, ад’юнкти, науково-педагогічні працівники, керівники та учасники юридичних клінік.

«НАВС підтримує та сприяє такій роботі, яка активно залучає і студентство, і органи місцевого самоврядування, громадські та урядові організації»,  – наголосив, відкриваючи захілд, ректор Національної академії внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрНУ Валентин Коваленко.

Загальна позитивна тенденція розвитку юридичного клінічного руху в стінах Академії призвела до збільшення кількості клінік: тепер їх три. На сьогодні ці клініки не тільки надають безоплатну правову допомогу малозабезпеченим верствам населення, але й здійснюють правопросвітню роботу.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати