29 жовтня 2013, 11:59

Перевірка Держгірпромнагляду: на що звертати увагу працівникам підприємств з високим рівнем ризиків

Практичний огляд

Опубліковано в №44 (386)

Питання перевірок постає рано чи пізно перед кожним підприємцем. Справа це не вельми приємна, але іноді потрібна.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Здавалося б, усе елементарно: прийшли представники відповідного державного органу, перевірили діяльність підприємства і виставили рахунок до оплати. Така думка є поширеною, але чомусь бізнесмени не завжди готові відстоювати свої права, адже статистика свідчить, що більша частина перевірок проводиться з порушеннями прав підприємців.

Особливу увагу слід приділити діяльності Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України (далі – Держгірпромнагляд), яка має повноваження здійснювати перевірки на підприємствах, що мають високі ступені ризику відповідно до законодавства.

Варто відзначити, що в Держгірпромнагляді, як і в інших перевіряючих органах, застосовуються загальні правила перевірок, а тому ця структура здійснює два види перевірок: планова (перед перевіркою підприємство або підприємець повідомляється) і позапланова (проводиться в рамках питань, які стали підставою для проведення перевірки).

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати