28 січня 2014, 21:14

Переваги Кіпру після підписання нової Угоди про уникнення подвійного оподаткування

Що чекає на український бізнес у славнозвісному фінансовому центрі

Опубліковано в №03-04 (397-398)

Хто ж захоче перевести свій бізнес або відкрити новий на Кіпрі зараз, після того, як Кіпр підірвав свою репутацію стабільного фінансового центру? Зараз, коли й досі не знято обмеження на рух грошових коштів, а кіпрські банки перебувають у стадії реформування? Зараз, коли прогнози на 2014 рік усе ще не настільки оптимістичні, і, на думку аналітиків, щодо 2015­го також не варто виказувати особливого оптимізму. Загалом, видимого і відчутного поліпшення ситуації варто чекати приблизно в 2016 році. Так хто ж ризикне? І що зараз може сюди залучити?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Усі ці питання могли б залишитися риторичними. Але, на щастя, не все так сумно, як здається. Після відомих подій у квітні 2013 року в пресі й донині висловлюється величезна кількість думок про те, на що варто очікувати Кіпру в майбутньому. Прогнози були в основному нерайдужні, особливо спочатку. Але на сьогодні багато експертів, зокрема, й кіпрських, й іноземних, зійшлися на тому, що статус острова як фінансового центру, виявляється, не був його головним «товаром».

Утім, всупереч усім катаклізмам, які обрушилися на державу і доволі тривалий час її сильно трясли, Кіпр не змінив свого вигідного географічного положення на карті світу. А це означає, що його віддаленість від головних торгових маршрутів, що з’єднують Європу з Близьким Сходом, Росією, Середньою Азією і Далеким Сходом, не змінилася.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати