03 вересня 2013, 15:44

Ознайомлення з матеріалами справи у суді

Приписи Інструкції з діловодства в місцевому загальному суді

Опубліковано в №35-36 (377-378)

Олександр Поліводський

Усе ще не так погано

Олександр Поліводський «Софія» адвокат, партнер правничої фірми

У зв’язку з цією темою згадується відомий, але вкрай песимістичний твір Франца Кафки «Процес». Нагадаю ключову цитату цього роману: «Судочинство є таємницею не тільки для громадськості, а й для самого підсудного». В одному з епізодів цього роману адвокати, намагаючись дізнатися бодай щось по своїх справах, самоорганізовуються і один за одним заходять до приміщення суду, звідки їх по черзі через вікно викидає немолодий охоронець. Випавши з вікна, кожен з них повторює свій шлях знову. Зрештою, охоронець втомлюється і йде відпочивати, а адвокати спокійно заходять до приміщення суду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У нас все ще не так погано, а з професійною самоорганізацією майже все прекрасно. Однак не нещодавно у розмові з клієнтом я обмовився про труднощі роботи українського адвоката, що пов’язані з ознайомленням з матеріалами судової справи. Мені треба було витратити декілька десятків хвилин, щоб пояснити, що я маю на увазі, бо це був американець. Він же мені розповів наступне.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0