15 січня 2013, 13:32

Місце та роль адвокатури в розвитку демократичної держави

Обговорення сучасних тенденцій

Опубліковано в №01-02 (343-344)

З огляду на ситуацію, що склалася, на сьогодні постала необхідність обговорення питань, що є нагальними в діяльності адвокатури. Дійсно, протягом 2012 року відбулися значні зміни в нормативно-правовому регулюванні діяльності адвокатури. По-перше, було прийнято Закон України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», у результаті чого зазнала змін адвокатура України. По-друге, прийняття Кримінального процесуального кодексу України також значно вплинуло на правову позицію та статус адвокатів у кримінальній юстиції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Так, з метою обговорення питань соціально-політичного значення інституту адвокатури в процесі становлення і розвитку правової держави, організації адвокатського самоврядування, участі адвоката у процесі кримінального судочинства та забезпечення надання кваліфікованої юридичної допомоги малозабезпеченим громадянам у Києві було проведено круглий стіл на тему «Місце і роль адвокатури в розвитку демократичної держави».

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати