09 липня 2013, 12:21

Letter of intent як початковий документ

Впровадження та дія механізму попередньої угоди

Опубліковано в №27-28 (369-370)

Діяльність бізнесу є достатньо широким поняттям. Щодня в світі укладаються мільйони контрактів, від яких залежить функціонування компаній, життя суспільства, а також іноді й цілих держав.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Процес підписання того чи іншого контракту не завжди є таким швидким, як того хотілося б. Це зумовлено низкою причин: кожна сторона старається зекономити, потрібен час і на ознайомлення сторін одна з одною. Проте для підтвердження своїх намірів на майбутню співпрацю сторони бажають підписати певний документ, який не покладав би на них обов’язки і водночас носив певний офіційний характер та підтверджував би окремі умови, що були погоджені сторонами в ході переговорів.

Як свідчить практика, найпоширенішим попереднім документом є протокол про наміри, який ще має назви letter of intent та memorandum of understanding – це попередня угода сторін про умови майбутнього контракту, що містить в собі вже досягнуті домовленості й дає передумови для продовження переговорів сторін у детальніших питаннях.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати