03 грудня 2013, 12:26

Костюми в законі

Дещо про зовнішній вигляд сучасного юриста

Опубліковано в №49 (391)

Денис Ситник

Одяг повинен відповідати обставинам

Денис Ситник «Schoenherr, МЮФ» Партнер

Звісно, одяг – це зазвичай не основний критерій накастингу адвокатів для потенційного клієнта, і якщо клієнт не розуміється на юридичних нюансах своєї справи (що трапляється), йому важко оцінити якість юридичних послуг за критерієм правильності та ефективності застосування адвокатом закону. Отже, клієнт зважає на інші критерії оцінки якості юридичних послуг, які йому зрозумілі: результат, своєчасність, якість оформлення, репутація адвоката, респектабельність офісу адвоката, нарешті, зовнішній вигляд самого адвоката.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 

 

Якщо у ваших планах надавати юридичні послуги найвищого ґатунку, неприпустимо нехтувати будь­яким із критеріїв оцінки якості юридичних послуг.

Одяг повинен відповідати обставинам. Якщо ви працюєте із поважними клієнтами з великого міжнародного бізнесу, вони очікуватимуть від адвоката офіційного зовнішнього вигляду, що відповідає всім канонам ділового етикету. Якщо ж ви з такими клієнтами не працюєте і не дотримуєтеся суворих вимог ділового етикету до одягу, чи не вплине це на ваші шанси почати працювати на великий бізнес і заробляти відповідні гонорари? Адвокат повинен виглядати так, як він хотів би, щоб йому платили. При цьому я не маю на увазі дороге вбрання, одяг може на 100% відповідати вимогам ділового етикету й коштувати помірно.

Вільний стиль по п’ятницях може бути дозволений, якщо адвокат цього дня не матиме зустрічей із клієнтами. Якщо ж зустріч запланована або навіть відбувається несподівано, адвокат повинен постати перед клієнтом у всеозброєнні навіть у п’ятницю.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0