17 вересня 2013, 17:37

Корпоративна соціальна відповідальність юридичних компаній

Як складається практика корпоративної відповідальності у провідних юридичних фірмах України

Опубліковано в №38 (380)

Діяльність західних компаній досить часто спрямована не лише на досягнення бізнес­цілей, а й на допомогу суспільству. Така допоміжна або благодійна діяльність здійснюється паралельно з основною і має назву «корпоративна соціальна відповідальність».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Зародження ідей соціальної відповідальності припадає ще на
XVIII–XIX століття, коли власники окремих підприємств відповідали за своїх працівників, керуючись при цьому особистими релігійними чи етичними переконаннями.

Першим етапом еволюції ідеї корпоративної соціальної відповідальності можна вважати меценатство. Однак, попри існування вдалих прикладів подібної практики як у західних країнах, так і на території України, головним недоліком початку розвитку корпоративної соціальної відповідальності стало те, що вона була нерегулярною та подекуди чітко не спрямованою на цільову аудиторію. Крім того, підтримка тієї чи іншої ініціативи безпосередньо залежала від особистих поглядів і пріоритетів власників підприємств. При цьому основними галузями, на яких фокусувалася благодійна діяльність на той час, були культура і мистецтво, допомога бідним і розвиток освіти тощо.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати