17 листопада 2023, 10:22

Корпоративна англійська та переваги її вивчення у Grade Education Centre

Grade Education Centre


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Ви знали, що 89 % світових компаній покращили свої результати роботи, завдяки вивченню англійської мови? Саме про це свідчать останні дослідження науковця з Бангладешу Jobaar Talukder.

yur-gazeta.com + grade.ua

Позаяк знання мови міжнародного спілкування є ключем до розуміння та комунікації зі світом, працівникам різних компаній важливо тренувати свої мовні навички. Тож наразі в діловому середовищі набирає популярності корпоративне вивчення англійської мови.

Що це таке?

Корпоративна англійська — процес вивчення англійської з орієнтацією на використання її в бізнес-середовищі та корпоративному оточенні.

Це спеціальний напрямок англійської мови, який розвиває мовні навички, необхідні для успішної комунікації у професійній сфері.

Вивчення корпоративної англійської охоплює зокрема:

  • бізнес-лексику

  • офіційне письмо

  • усне спілкування

  • граматичні конструкції

  • сприйняття англійської на слух.

Корпоративна англійська спрямована на те, щоб забезпечити співробітникам компаній базові знання для успішної роботи в міжнародному діловому середовищі.

Переваги вивчення корпоративної англійської

Такий спосіб вивчення англійської мови має численні переваги для бізнесу та співробітників. Насамперед — це, звісно, особистий розвиток та розширення можливостей.

Вивчення англійської мови в контексті бізнесу може покращити професійні навички співробітників, зробивши їх більш ефективними в залученні клієнтів та розвитку компанії.

Чи не найважливіше — групові заняття англійської сприяють командній співпраці й створюють доброзичливу атмосферу в колективі.

Дуже зручно, що курси можуть бути призначені для розвитку конкретних мовних навичок, необхідних для роботи в конкретній компанії або галузі. Ба більше, корпоративне вивчення англійської мови сприяє розвитку навичок усного та писемного спілкування, що є важливими в бізнес-середовищі.

Отже, співробітники не лише покращать мовні навички і підвищать кваліфікацію, а й виведуть компанію на міжнародний ринок та відкриють нові можливості для розвитку бізнесу.

Варто наголосити, що знання англійської автоматично забезпечує позитивний корпоративний імідж компанії.

yur-gazeta.com + grade.ua 2

Як правильно обрати курси корпоративної англійської?

Обираючи курси для співробітників, важливо враховувати декілька ключових аспектів, щоб забезпечити ефективне та належне навчання. Рекомендуємо дотримуватися таких порад:

 1) Визначте мету

Передусім варто з’ясувати конкретні цілі навчання. Це може бути вдосконалення загальних мовних навичок або ж спеціалізовані курси для розвитку мови в конкретному діловому середовищі.

 2) Оцініть рівень знань

Визначте рівень володіння англійською мовою у співробітників. Власне, у Grade Education Centre є можливість проходження безплатного тесту на визначення рівня англійської.

3) Враховуйте різноманітність навчальних матеріалів

Переконайтеся, що курси містять багато видів навчальних матеріалів: відео, аудіозаписи, текстові матеріали та інтерактивні завдання — для забезпечення цікавого та ефективного навчання.

4) Врахуйте бюджет

Існує різноманіття курсів із різними ціновими категоріями, тому важливо знайти баланс між якістю та доступністю.

5) Оберіть формат навчання

Розгляньте можливість проведення курсів в онлайн чи офлайн-форматі.

Пам’ятайте: обираючи курси корпоративної англійської, важливо враховувати конкретні потреби та контекст компанії, щоб забезпечити максимальну ефективність навчання.

Власне, корпоративна англійська в Grade.ua — прекрасна інвестиція у розвиток команди. У навчальному центрі є курси корпоративної англійської на будь-який смак: для розвитку говоріння, письма та всіх мовних навичок у комплексі.

Для того, аби організувати навчання команди, слід просто залишити заявку на сайті.

До слова, освітній центр успішно навчає студентів вже 15 років поспіль. Команда професійних викладачів забезпечує якісне та комфортне середовище для навчання. А по закінченні курсу кожен студент отримує відповідний сертифікат, що підтверджує рівень здобутих знань!

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати