, 0:

Ілля Костін

Відкритість дає можливість партнерам почути думку співробітників

Ілля Костін «Правовий Альянс, ЮК» партнер

Викривлення трапляються завжди. Чим більша компанія, тим складніше досягти бажаного результату.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Реальний стан справ в офісі щодо умов роботи колективу, настрою співробітників, думок про рішення партнерів, на мій погляд, перекладати на найманого менеджера можна тільки у випадку, коли партнерський склад занадто різнорідний, з точки зору поглядів на життя, бізнесу та критеріїв у комфортності роботи (матеріальних і емоційних). Менеджер, який би надавав партнерам можливість бачити реальну картину ситуації в офісі, також потрібен, коли юридична компанія відноситься до розряду великих. У цьому випадку, звичайно, таку роботу потрібно делегувати. У нас же ситуація дещо інша. Звичайно, в нас є відповідальний за організаційно-адміністративну частину роботи офісу. Але це зовсім інша роль.

Кожна юридична компанія має історію, яка формує атмосферу колективу через світогляд партнерів. У нашій компанії – атмосфера відкритості. Помилок не допускає тільки той, хто нічого не робить. І ми допускали помилки, а може десь продовжуємо допускати. Але це не привід для хвилювання, оскільки відкритість дає можливість партнерам почути думку співробітників, не вдаючись до методів «п’ятої колони».

Щоб читати далі, передплатіть доступ
1
1