21 січня 2014, 16:25

ІІІ Щорічний зимовий форум з кримінального права та процесу

Обговорення актуальних тем адвокатури фахівцями: висновки та поради

Опубліковано в №01-02 (395-396)

Питання адвокатської діяльності наразі актуальне, як ніколи, оскільки, з огляду на політичні події, досить велика кількість людей потребує кваліфікованого адвокатського захисту.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Не можна не згадати й про зміни, що відбулись у профільному законодавстві, зокрема, прийняття Кримінального процесуального кодексу і Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», що також напряму впливає на діяльність вітчизняних адвокатів.

Зважаючи на вищенаведене, тем для професійного обговорення серед правників більш ніж достатньо. Тож 13 грудня 2013 року правозахисники отримали можливість поділитися власним досвідом та напрацюваннями у роботі за новими правилами в ході ІІІ Щорічного форуму з кримінального права та процесу.

Робота форуму розпочалася з виступу Президента ВГО «Асоціація адвокатів України» Ольги Дмитрієвої, яка порівняла адвокатів з лікарями, оскільки вони незалежно від того, по який бік барикад знаходяться, повинні надавати якісну допомогу своїм клієнтам.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати