12 березня 2013, 12:24

«Електронний нотаріат»: необхідність назріла

Правові аспекти регулювання використання електронного підпису у сфері нотаріату

Опубліковано в №11 (353)

Стрімкий розвиток науки і техніки, направлений на прискорення економічних процесів у суспільстві, призвів до широкого використання електронних засобів зв’язку та інформаційно-комунікаційних технологій (далі – ІКТ), за допомогою яких сьогодні активно відбувається оперативне поширення інформації в різних сферах правовідносин.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як свідчить статистика, більша частина обороту інформації і документів нині здійснюється саме в електронному вигляді, а інформаційно-комунікаційні технології використовуються з метою здійснення цивільно-правових правочинів. За словами заступника начальника Управління функціонування центрального засвідчувального органу Департаменту нотаріату, банкрутства і функціонування центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України Ігоря Гавловського, використання електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) і електронного документообігу сприяють актуалізації та зростанню економічних процесів, поширюють інформаційно-комунікаційні технології на всі сфери суспільного життя і розвивають можливості електронного бізнесу.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати