21 січня 2014, 16:27

Електронні перевірки українських підприємців

Як запроваджуватиметься чергова новація для платників податків

Опубліковано в №01-02 (395-396)

Як відомо, влада надає певні преференції бізнесу, що сприяє поліпшенню ведення підприємницької діяльності в Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Так, платники податків, які використовують спрощену систему оподаткування, на сьогодні відчувають полегшення у зв’язку з відсутністю перевірок. А на одній з конференцій Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко наголосив, що мораторій на перевірки суб’єктів господарювання, які використовують спрощену систему оподаткування, триватиме й у 2014 році.

Ще однією новиною від Міністерства доходів і зборів є запровадження електронної Книги обліку доходів і витрат. Форму ведення цього документа платник податків обиратиме самостійно.

Можна собі уявити, що буде створено податкову соціальну мережу, до якої платники податків вноситимуть відомості про свою підприємницьку діяльність, а податківці зможуть проводити електронні перевірки на правильність нарахування та сплати податків.

Зручно? Звичайно!

Проте варто поглянути на українські реалії: не є новиною, що права платників податків порушуються чи не щодня, а суди виносять рішення на користь держави (тобто податкових органів), здавалося б, в очевидних справах, де правова сторона платників податків заслуговує на виграш.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати