22 січня 2013, 13:48

Директор – абстракція чи то в квадраті, чи то в кубі…

Про перспективи запровадження інституту корпоративних директорів в Україні

Опубліковано в №03-04 (345-346)

Євген Руденко

Передача функцій виконавчого органу керуючій компанії: перспективи законопроекту

Євген Руденко «ЛЕГАРТ, ЮФ» Старший юрисконсульт

Законопроектом № 10312 від 09.04.2012 року «Про внесення змін до деяких законів України (щодо виконавчих органів юридичних осіб)» пропонується впровадити інститут зовнішнього корпоративного управління і внести правові конструкції, раніше невідомі вітчизняному законодавству, зокрема щодо передачі повноважень виконавчого органу юридичної особи керуючому підприємству за цивільно-правовим договором.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Безперечно, законопроект містить актуальні та сучасні в міжнародній практиці норми, які за умови вивчення міжнародного досвіду та доопрацювання законопроекту, здатні підвищити ефективність корпоративного управління підприємствами, зменшити ризики для бізнесу та уникнути корпоративних конфліктів, однак до таких змін готовий переважно великий бізнес, об’єднаний групами юридичних осіб у різних регіонах України, для якого створення керуючої компанії не лише полегшить управління бізнесом та ризиками, але й сприятиме оптимізації оподаткування за рахунок високої вартості послуг керуючої компанії.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0