24 вересня 2013, 9:24

Автономне опалення в Україні: табу недоречне?

Аналіз законопроекту № 3142 від 29.08.2013 р.

Опубліковано в №39 (381)

Марина Борута

Вирішувати питання повинна місцева влада

Марина Борута Начальник юридичного департаменту ТОВ «Екторнет Менеджмент Україна»

Питання індивідуального опалення, а точніше правомірності його облаштування, досить часто стає предметом судових спорів. Усе починається з відмови власникам у видачі дозволів на відключення квартир від мереж центрального опалення та встановлення індивідуального (автономного) опалення, унаслідок чого громадянам не залишається нічого іншого, як звертатися до суду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Зазвичай комісії з вирішення питань відключення житлового будинку від централізованого опалення і встановлення індивідуального опалення (далі – Комісія) у своїй відмові посилаються на Наказ Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання» від 22.11.2005 р. № 4 (далі – Порядок). Однак Порядок регламентує процедуру відключення окремих будинків, а не приміщень або квартир, порядок відключення яких залишається законом неврегульованим.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0