15 січня 2013, 16:04

«A good year»: земельна реформа 2012 року

Чого очікувати

Опубліковано в №01-02 (343-344)

Андрій Селютін
Андрій Селютін «Arzinger» партнер, керівник Південноукраїнської філії
Михайло Селіванов
Михайло Селіванов «Arzinger» Юрист Південноукраїнської філії АО Arzinger

«Обогнув Серпантин, Макс двинулся назад, к памятнику принцу Альберту, размышляя о предстоящем дне. Во-первых, он уже который месяц кропотливо готовил одну сделку, весьма перспективную: она сулила премию, которой хватило бы и оплатить долг терпеливцу-портному, и, что куда важнее, расквитаться наконец с банком. Вместо сдержанных укоров в превышении кредита Максу стали приходить все более грозные послания. Непреложные свидетельства того, что год действительно выдался скудный. Но Макса не оставляла уверенность, что перемены не за горами.»


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Питер Мейл «Хороший год»

Підбиваючи підсумки законотворчої діяльності впродовж трьох кварталів 2012 року, не можна не відзначити активізацію законодавця в сфері земельного законодавства, наслідком якої стало прийняття закону щодо розмежування земель державної та комунальної власності, закону про внесення змін до Закону України «Про банки та банківську діяльність» у зв’язку зі створенням державного земельного банку, а також підготовку та доопрацювання низки законопроектів щодо обігу земель сільськогосподарського призначення. Розглянемо більш детально зміни у законодавстві, які вже відбулися, проаналізуємо їх результати та спробуємо спрогнозувати зміни, які, можливо, ще стануться, з огляду на стан чинної законотворчої ситуації.

 

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати