24 квітня 2015, 17:06

З’їзд адвокатів, який проходить у Києві, може бути зірваний

Радіо Свобода

До Будинку кіно, де на з'їзді адвокатів у п'ятницю обирають 3 членів Вищої ради юстиції, не змогла потрапити делегація київських правників, серед яких і кандидати у члени ВРЮ. Приватна охорона не пускала столичних адвокатів до будівлі через нібито відсутність їх у списках делегатів. Після спроби штурму вхід до будівлі заблокувала міліція та невідомі у камуфляжі, повідомляє Радіо Свобода.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Столичне управління міліції повідомило, що вдалося врегулювати бійку перед входом до Будинку кіно. "У ході мітингу група з 7 осіб намагалася увійти до приміщення. Охорона їх не впустила. Сталася штовханина. Правоохоронці врегулювали ситуацію між конфліктуючими сторонами", - сказано в повідомленні.

Також у МВС повідомили, що пікет, який відбувається під стінами Будинку кіно, де проходить з'їзд, санкціонований. "Заявку на акцію громадська організація – ініціатор пікету - подала заздалегідь. Охорону громадського порядку на місці здійснює столична міліція", - зазначено в повідомленні МВС.

Частина кандидатів та делегатів з'їзду, які не змогли потрапили на засідання, перебувають на вулиці під дверима Будинку кіно. Чи відбувається з'їзд, їм невідомо. Ті, хто не потрапив на з'їзд, заявляють, що в разі, якщо там будуть прийняті якісь рішення щодо обрання членів ВРЮ від адвокатської спільноти, то вони оскаржать ці результати у суді.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати