25 березня 2015, 14:48

Зорян Шкіряк призначений в.о. голови ДСНС

Урядовий портал

Зоран Шкіряк призначений тимчасово виконуючим обов’язки голови  Державної служби з надзвичайних ситуацій у зв’язку з арештом голови служби Сергія Бочковського. Про це на брифінгу в уряді повідомив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Глава МВС підкреслив, що зловживання керівництвом ДСНС виявили працівники підрозділу внутрішньої безпеки МВС. Він також назвав деталі організації С. Бочковським та В. Стаєцьким злочинних схем з отримання своєї частки від закупівель пального за завищеними цінами. У процесі розслідування українська сторона планує звернутися до влади США та, зокрема, до ФБР.

Кримінальному провадженню передували численні скарги на зловживання з боку керівництва ДСНС, які надходили від  народних депутатів та активістів, зокрема – Автомайдану, підкреслив А.Аваков.

У підрозділах Держслужби з надзвичайних ситуацій в регіонах призначені комісійні перевірки. За їх результатами прийматимуться рішення про можливість подальшої роботи на посаді того чи іншого керівника, зазначив міністр.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати