24 липня 2021, 12:28

Змінили протягом бюджетного року місцезнаходження: куди сплачувати ПДФО та подавати Розрахунок?

Головне управління ДПС у м. Києві

У разі зміни місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району, суб’єкт господарювання, до закінчення поточного бюджетного року, сплачує податок на доходи фізичних осіб за попереднім місцезнаходженням.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Водночас, Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску подається за основним місцем обліку, тобто до контролюючого органу за новим місцезнаходженням.

Наказом Міністерства фінансів України від 09 грудня
2011 року № 1588 затверджено Порядок обліку платників податків і зборів, відповідно до п. 10.13 розд. X якого, у разі зміни місцезнаходження суб’єкта господарювання – платника податків сплата визначених законодавством податків і зборів після такої реєстрації здійснюється таким платником податків за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду.

До закінчення року платник податків обліковується в контролюючому органі за попереднім місцезнаходженням (неосновне місце обліку) з ознакою того, що він є платником податків до закінчення року, а в контролюючому органі за новим місцезнаходженням (основне місце обліку) – з ознакою того, що він є платником податків з наступного року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати