27 квітня 2020, 19:07

Зміни про порядок звільнення членів КМУ: у Раді рекомендують прийняти законопроект

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні прийняти за основу проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку призначення та звільнення з посад членів Кабінету Міністрів України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Комітет ВРУ рекомендує прийняти за основу законопроект щодо фонду гарантування кредитів аграріям".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Відповідне рішення ухвалено на засіданні Комітету. Метою законопроекту №3195 є надання комітетам ВРУ та Верховній Раді України повноважень при розгляді питання про звільнення члена КМУ заслуховувати його звіт про свою діяльність на посаді, а також приведення у відповідність до Конституції України положень Регламенту ВРУ, якими регулюється порядок призначення та звільнення членів Кабінету Міністрів України.

У результаті комітет ухвалив рішення рекомендувати ВРУ прийняти законопроект за основу, скоротивши наполовину строк подання суб’єктами права законодавчої ініціативи пропозицій і поправок при підготовці законопроекту до другого читання. За відповідне рішення під час засідання проголосував 21 народний депутат України.

Нагадаємо, у Раді пропонують здешевити лікарські засоби та медичні вироби для населення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати