01 квітня 2015, 17:50

Журналістам можуть дозволити не погоджувати інтерв'ю

Укрінформ

Парламентський комітет з питань свободи слова рекомендує Верховній Раді прибрати з усіх законів вимогу для журналістів щодо погодження інтерв'ю. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні комітету, передає Укрінформ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"Ми пропонуємо, щоб зняти норму про узгодження інтерв'ю з усіх законів, де вона знаходилась, і з закону про друковані ЗМІ… Вважається вже згодою на інтерв'ю сам факт дачі інтерв'ю державним чиновником, тобто людиною, яка утримується за кошти бюджету", - зазначила голова комітету, нардеп від "Народного фронту" Вікторія Сюмар.

Вона уточнила,  що зобов’язання погоджувати інтерв'ю з чиновниками допускатиметься лише тоді, коли журналіста про це попереджають завчасно.

"Чиновник може сказати: я не дам вам це інтерв'ю або коментар, якщо ми з вами не підпишемо договір про те, що я є співавтором, і я погоджую", - пояснила Сюмар.

За її словами, зазначені новації передбачає  законопроект №2047 "Про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати