14 травня 2015, 18:06

Завдяки дерегуляції український бізнес заощадить близько 6 млрд грн - ДРС

Прес-служба Державної регуляторної служби

Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна взяла участь у другому щорічному Міжнародному форумі «День українського бізнесу», який проходить цими днями у Варшаві. Серед учасників форуму - представники державних органів, органів місцевого самоврядування України і Польщі, а також представники ділових кіл обох країн, повідомили у прес-службі Державної регуляторної служби.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 Голова ДРС розповіла про перші результати впровадження процесу дерегуляції, спрощення ведення бізнесу через скасування засобів державного регулювання, гармонізацію законодавства з нормами ЄС, зменшення адміністративного навантаження на підприємства та зниження корупційних ризиків у існуючих процедурах, скорочення термінів надання адміністративних послуг, скасування низки обтяжуючих бюрократичних умов у промисловості.

«Зменшення тиску на підприємництво, усунення зайвих бар'єрів  – ось питання, які знаходяться у фокусі державної регуляторної політики сьогодні. План по дерегуляції націлений на те, щоб залишити малому та середньому бізнесу ресурси для розвитку, які раніше підприємці витрачали на виконання непотрібних регуляцій», - сказала К. Ляпіна, виступаючи на форумі.

За перший квартал 2015 року завдяки ухваленим державним рішенням дерегуляторного характеру ресурс, заощаджений бізнесом, оцінюється у суму близько 6 мільярдів гривень, підкреслила вона. 

 Протягом першого дня роботи форуму учасники обговорили широкий спектр актуальних питань економічного співробітництва, зокрема перспективи інвестування польського бізнесу в українську економіку, можливості збільшення товарообігу між країнами в контексті застосування Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

У другий день форуму 15 травня відбудеться презентація українських інвестиційних проектів, які підлягають реалізації у Польщі. Представляти свої проекти будуть півфіналісти Міжнародного конкурсу інвестиційних проектів, який організований Міжнародним правовим центром EUCON, Польсько-Української господарчої палати та Міжнародним аудиторським союзом.

 Нагадаємо, що другий щорічний Міжнародний форум «ДЕНЬ День українського бізнесу» проходить під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні та Посольства України в Республіці Польща, за підтримки Міністерства економіки Республіки Польща. Організаторами виступили Польсько-Українська Господарча Палата, Міжнародний правовий центр EUCON, Міжнародний аудиторський союз.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати