13 січня 2021, 16:17

Затверджено Схему посадових окладів держслужбовців на 2021 рік

Прес-служба НАДС

Під час засідання Кабінету Міністрів України схвалено Схему посадових окладів держслужбовців на 2021 рік.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як подати скаргу на дії державного реєстратора?".

Про це повідомляє прес-служба НАДС.

Зокрема, підвищено рівень посадового окладу для спеціалістів категорії В3 на рівні районів, районів у містах, містах обласного значення, оскільки він не відповідав вимогам чинного законодавства. Відтепер він дорівнює двом прожитковим мінімумам.

Для решти державних службовців умови оплати праці зберігаються  і гарантується  їх розмір на рівні вересня 2020 року.

"Заробітна плата державних службовців все ще не є конкурентною у порівнянні з ринковою. Особливо це стосується посадових окладів спеціалістів державних органів, юрисдикція яких поширюється на територію одного чи декількох районів. Але якщо ми говоримо про створення ефективної державної служби,  не можемо забувати про підвищення рівня соціальних стандартів. Маємо виправити несправедливість, коли за некваліфіковану роботу отримують вищу заробітну плату, ніж на посадах державної служби з високим рівнем відповідальності, значними обмеженнями і вимогами до особи. Тому пропонується переглянути Схему посадових окладів після внесення змін до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" з урахуванням необхідності єдиних підходів в оплаті праці державних службовців", - зазначає Голова НАДС Наталія Алюшина.

Нагадаємо, затверджено Каталог типових посад державної служби.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати