19 травня 2015, 15:51

Заступником міністра екології призначена юрист Ганна Вронська

Асоціація правників України

Асоціація правників України (АПУ) вітає члена АПУ Ганну Вронську з призначенням заступником міністра екології та природних ресурсів з питань євроінтеграції, повідомили у прес-службі АПУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Донедавна Ганна Вронська займала посаду керуючого партнера ЮФ «Вронський, Вронська та партнери». Ії основною спеціалізацією були реструктуризація бізнесу, іноземні інвестиції та міжнародний арбітраж.

«Гармонізувати екологічне законодавство України до вимог і стандартів Європейскього Союзу – це складна і відповідальна робота, яка потребує знань у всіх тонкощах українського та міжнародного законодавства. Особисто знаю Ганну багато років як юриста-міжнародника та досвідченого фахівця, тому за євроінтеграцію я можу бути спокійний. Бажаю Ганні успіхів в цій нелегкій справі!», - коментує призначення міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Ми вітаємо з призначенням нашу колегу, одного з найкращих юристів України Ганну Вронську на цю відповідальну посаду та висловлюємо свою готовність надавати свою допомогу  та підтримку у роботі», - зазначив Президент АПУ Денис Бугай.

Нагадуємо, у міністерстві триває відкритий конкурс на вакантні посади заступників міністра, керівників підрозділів, головних спеціалістів, радників тощо.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати