04 червня 2015, 9:07

Засідання комітету ВР з правової політики зірване «прогульщиками»

Юридична газета

Засідання Комітету з питань правової політики та правосуддя, на якому мав розглядатися, зокрема, План законодавчого забезпечення реформ, не відбувся через відсутність кворуму.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як повідомляє кореспондент "Юридичної газети", засідання Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя мало відбутися 3 червня о 15:00. На порядку денному серед профільних питань було зазначено два пункти  – про надання згоди на затримання та арешт (тримання під вартою) судді та Проект постанови про План законодавчого забезпечення реформ в Україні (реєстраційний №2986).

Однак, прочекавши майже півгодини, ті з депутатів, хто з’явився на засідання, а також запрошені, в числі яких був і Голова Верховного суду України Ярослав Романюк, на жаль, вимушені були констатувати відсутність кворуму. Таким чином, чергове засідання комітету не відбулося.

Зазначимо, що така ситуація склалася вже не вперше через ігнорування нардепами засідань комітету.

Голова Комітету Руслан Князевич висловив обурення ситуацією та вимушений був вибачитися за колег. В свою чергу, його заступник Сергій Алєксєєв висловив думку про те, що відносно «депутатів-прогульщиків» необхідно вжити відповідних заходів. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати