26 вересня 2020, 10:02

Запрацював онлайн-сервіс перевірки водійських дозволів на перевезення небезпечних речовин

Прес-служба МВС

З’явився ще один новий електронний сервіс – «Перевірка свідоцтва ДОПНВ про підготовку водія». За функціоналом він аналогічний сервісу «Перевірка посвідчення водія» – у два кліки дозволяє за номером та серією документа перевірити факт його видачі; переглянути класи небезпечних речовин, дозволених до перевезення водію; визначити допустимі види перевезення цих речовин; впевнитися, що документ не протермінований.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні з'являться водійські посвідчення нового зразка"

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Сервіс актуальний для:

- вітчизняних та іноземних роботодавців, вантажовідправників та вантажоперевізників – при наймі водія;

- відповідних установ і компетентних іноземних органів – при оформленні погоджувальних документів на дорожнє перевезення небезпечного вантажу;

- працівників митної служби – при перегляді документів тощо.

Для зручності користування сервісом за межами країни створено англомовну версію. Так, в один клік можна переключити інтерфейс в необхідний мовний режим.

Якщо за результатами перевірки інформація про Свідоцтво ДОПНВ не знайдена, радимо надіслати звернення (у довільній формі) на електронну адресу info@hsc.gov.ua.

Нна сайті Головного сервісного центру МВС також працює аналогічний функціонал перевірки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Нагадаємо, в Україні запустили онлайн сервіс з перевірки посвідчень водія.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати