31 березня 2020, 17:12

Закон про забезпечення лікування COVID-19 направлено на підпис Президенту

Прес-служба Апарату ВРУ

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту 30 березня закони.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада прийняла закон про ринок землі".

Про це повідомляє прес-служба Апарату ВРУ.

Зокрема, це закони щодо використання лікарських засобів для лікування коронавірусної хвороби COVID-19 на території України, забезпечення харчування для військовослужбовців, а також змін до організації роботи парламентських комітетів в умовах карантину. Ці закони вже передано на підпис Президенту України.

- Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)" (№3268) дозволяє використовувати без реєстрації в Україні лікарські засоби для лікування коронавірусу, якщо їх ефективність доведена в інших розвинутих країнах і вони рекомендовані офіційним органом США, країн-членів ЄС, Великобританії, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади, Китаю, Ізраїлю.

- Законом України "Про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців" (№3254) дозволено Міноборони та МВС продовжити строк дії договорів про закупівлю послуг з харчування для військовослужбовців до кінця 2020 року без проведення повторних закупівель.

- Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про комітети Верховної Ради України"" (№3277) прийнято зміни, що дозволяють під час карантину проводити засідання комітетів у режимі відеоконференції.

Нагадаємо, комітети ВРУ проводитимуть засідання онлайн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати